Roder HTS Structures

SATIŞ – Özel Tasarlanmış Yapılar

Başlangıçtan bitişe kadar, RÖDER HTS HÖCKER özel projeler bölümü çoğu uygulama türü için özel tasarlanmış yapılar gerçekleştirebilir.

Teknoloji kullanımıyla birlikte yılların deneyimi bu alanda başarımızın anahtarlarıdır. Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz yarım yüzyıldan uzun bir süreye yayılmış serbest açıklıklı özel yapılar üretmedeki deneyiminden yararlanırlar. Bu, en son CAD teknolojisi ve CNC hassas mühendislik ekipmanı kullanımımızla birlikte, RÖDER HTS HÖCKER çoğu kavram fikrini gerçeğe dönüştürmesini sağlar.

Yapılar müşterilerin özel gereksinimlerine göre tasarlanır ve temin edilir. Örneğin, belirli bir özellik yapının aşırı kar yükü veya rüzgar yükü imkanlarına sahip olmasını gerektirebilir. Çoğu durumda, standart bir yapıya yönelik, çok seviyeli, tamamen yalıtımlı konukseverlik merkezi gibi çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliriz.

Özel tasarlanmış yapılar sunma konusundaki kanıtlanmış geçmiş performansımız, deneyimli montaj ve proje yönetimi kaynakları sunabilmemizle birlikte daha da gelişmiştir. Bu kaynak, RÖDER HTS HÖCKER’in büyük bir gücüdür ve global müşteri tabanımızla her zaman mevcuttur. Tek bir montaj teknisyeninin sağlanmasından lider yüklenici olarak hareket eden komple proje yönetim hizmetinin sunulmasına kadar, dünya genelinde komple tedarik ve montaj hizmetleri sunuyoruz.

Özel tasarım projenizi görüşmek için bugün RÖDER HTS HÖCKER ile bağlantıya geçin.