Roder HTS Structures

Tent Expo

TENT-EXPO, uluslararası etkinlikler ve geçici yapı sektörüne yönelik dünyaca tanınan “kurum içi” yıllık fuardır.  Şimdi onuncu yılında olan fuarda en son şirket ürün yenilikleri ve aksesuar ürünlerin sergilenmesiyle birlikte RÖDER HTS HÖCKER’ın mevcut olan çeşitli serbest açıklıklı yapı sistemleri sergilenmektedir. Bu etkinlik, RÖDER HTS HÖCKER üretim tesisinin ürün sergilemeleri ve bilgilendirici turlarını da kapsamaktadır.

Fuar RÖDER HTS HÖCKER ürünlerine ek olarak, ürün ve hizmetlerini sergilemek üzere dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer lider etkinlik sektörüyle ilgili ekipman tedarikçilerini kapsar. Diğer birçoklarının yanında mobilya, etkinlik / envanter yazılımı, iç kaplamalar ve HV/AC tedarikçilerini kapsar.

Fuara katılım ücretsizdir ve etkinlik boyunca ücretsiz yiyecek ve içecek ikramı vardır. RÖDER HTS HÖCKER ayrıca ülke dışından gelenler için ücretsiz otel konaklaması ve havaalanından fuara ve fuardan havaalanına aktarma hizmeti sunar.

Giderek büyüyen etkinlik artık, Almanya’da özel amaçlı inşa edilen Wächterbach fuar alanında Kasım ayında düzenlenen 4 günlük etkinlikte 2.000’in üzerinde katılımcı alıyor.

Çadır Expo 2018’de bize katılın – Şimdi Kaydolun