Roder HTS Structures

Tasarım ve İmalat

Endüstriyel çadır ve çadır tasarımı ve üretimi

Kaliteye bağlılığımız, tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünlerle yansıtılmaktadır. Tüm RÖDER HTS HÖCKER ürünleri etkin yapısal tasarım analizlerinden geçerek size, ürünlerimizin kullanım ömrü boyunca üstün performans sergileyeceğinin tam güvencesini verir.

RÖDER HTS HÖCKER ürünleri Kefenrod, Almanya’da yer alan ISO 9001:2000 sertifikalı üretim tesisimizde tasarlanır, geliştirilir ve imal edilir.  Yenilik ve teknoloji, şirket felsefesinde en önde gelir; üretim sürecine büyük yatırım ise sürekli başarımızda en önemli etkendir. Bu sürekli yatırım politikası, şirketin sürekli olarak yüksek seviyelerde ürün kalitesi, verimliliği ve üretkenliği elde etmesini sağlar.

Dizayn ve imalat güçleri:

  • Şirket, çeşitli geçici yapı sistemleri ve aksesuar ürünleri çok amaçlı yüksek hacimli imalat için özel olarak tasarlanan ve inşa edilen 64.000 m2’lik modern bir üretim tesisinde işletilmektedir.
  • Tesis, günde 24 saat çalışma imkan ve kapasitesine sahiptir, bu da haftada 60.000 m2’ye kadar bitmiş geçici yapı ürünü üretim çıktısını mümkün kılarak yıl genelinde yüksek üretim talebi ve sabit teslimat sürelerinin başarılmasını sağlar.
  • AutoCAD ve Strucad gibi sektör lideri uygulamalar da dahil olmak üzere, en son yazılımlarla tam donanımlı kapsamlı bir teknik tasarım ve yapısal analiz departmanı. Yeni teknolojilere yatırım yapmaya verilen büyük önem sayesinde hem yeni ürün tasarımı hem de özel tasarım projeler, tam ihtiyaca karşılık gelen en yüksek kaliteli, fizibilite çalışması yapılmış bir çözümle yaratılır.
  • Geliştirilmiş tesiste; her biri hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreci boyunca düzgün ürün akışını mümkün kılan gezer köprü vinç sistemiyle donatılmış altı adet amaca yönelik inşa edilmiş üretim holü yer alır.
  • Başlıca çerçeve bileşenlerinin tümü (dikey şasiler, kirişler, çatı aşıkları ve beşik çerçeve) beş yüksek hızlı CNC, 5 eksenli (Bilgisayarlı Sayısal Denetimli) robotik makineden biriyle imal edilir. Bu gelişmiş üretim yöntemleri, rakipsiz bir hassas imalat doğruluk derecesi sunarak mükemmel şekilde tasarlanmış bir son ürün sunar.
  • Tüm çerçeve bileşenleri katı kalite kontrolüne ve nihai denetim prosedürlerine tabidir. Nihai denetimi tabiken ürünler paketlenir, bantlanır ve müşteriye gönderime hazırlanır.

Tüm fabrika işletimi, dünya lideri serbest açıklıklı çadır sistemleri ve aksesuarlarımızı hem etkili hem de verimli bir şekilde kullanmamızı sağlayan güvenilir bir altyapı sistemiyle tamamen desteklenmektedir.

JW Player goes here