Roder HTS Structures

RÖDER HTS HÖCKER GmbH Hakkında

Güvenebileceğiniz Bir İsimden Yüksek Kaliteli Ürünler

RÖDER HTS HÖCKER GmbH geçici ve kalıcı serbest açıklıklı çadır sistemlerinin tasarımı, imalatı ve tedariki konusunda uzmanlaşan ödüllü bir şirkettir. Etkinlikler sektörü, kiralık, askeriye, yardım kuruluşları, sanayive genel sektör de dahil olmak üzere hem özel hem de kamu sektörüne tedarik sağlar.

Aile adı Röder çadır sektöründe 50 yılı aşkın bir süredir yer almaktadır. Yeni şirket, lider sektör uzmanı Heinz Röder tarafından 2001’de kurulmuştur. Bir sektör yenilikçisi olarak, Röder AG sahibi olduğu yıllarda kazanılan neredeyse yarım yüzyıllık deneyim ve bilgilerden yararlanmıştır. 1959 yılında kurulan Röder AG, Heinz Röder 1994 yılında çekildiğinde satıldı.

Şirket, başlangıcından itibaren hızlı bir büyüme yaşadı ve bugün kendi uzmanlık alanına ilişkin piyasada lider bir global güç olarak kabul edilmektedir. Şirket, serbest açıklık genişlikleri 3 m – 60 m arasında değişen kendinden destekli, modüler serbest açıklıklı çadır yapıları çok yönlü üretir.

Şirketin sürekli gelişmesinde önemli bir rol oynayan üretim süreçlerine büyük yatırımla birlikte yenilik ve teknoloji şirketin önemli itici güçleridir. Şirket Almanya’da Kefenrod bölgesinde yer alan 64.000 m2’lik gelişmiş çadır imalat tesisine yatırım yapmaya devam etmektedir. Bu tesis, şirketin kurum içinde çok geniş yüksek kaliteli ürün çok amaçlı üretmesine olanak verir. Bu, kısa imalat teslim süreleri, kalite kontrol, rekabetçi fiyatlar ve en yüksek kalite standartlarına göre tasarlanan ve imal edilen ürünler de dahil olmak üzere tüm müşterilerin optimum seviyede hizmet almasını sağlar.

Şirket şu anda 130’dan fazla doğrudan işgücü istihdam etmektedir, bunun büyük çoğunluğu şirketin ilk günlerinden beri çalışmaktadır. Tüm çalışanlar kendi alanlarında yüksek derecede yetenekli ve eğitimlidir ve kuruluş dahilinde yeni beceriler edinmeye ve mesleki olarak gelişmeye teşvik edilir. Şirket, personeli elinde tutma konusundaki yüksek oranlarıyla ve olumlu istihdam ortamıyla gurur duymaktadır.

Sizinle birlikte çalışmak ve size yüksek kaliteleri, dayanıklılıkları ve yenilikçi tasarımlarıyla etkileyecek olan ürünler sunmak istiyoruz.