Roder HTS Structures

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, RÖDER HTS HÖCKER GmbH’nin bu web sitesini kullandığınızda RÖDER HTS HÖCKER GmbH’ye verdiğiniz bilgileri nasıl kullandığını ve koruduğunu gösterir.

RÖDER HTS HÖCKER GmbH, gizliliğinizin korunmasını sağlamaya büyük önem verir. Bu web sitesini kullanırken kimliğinizin belirlenmesini sağlayacak olan belirli bilgileri sizden istersek, bu bilgilerin yalnızca bu gizlilik beyanına uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz. RÖDER HTS HÖCKER GmbH bu sayfayı güncelleyerek zaman zaman bu politikayı değiştirebilir. Değişikliklerden memnun olduğunuzdan emin olmak için zaman zaman bu sayfayı kontrol etmelisiniz. Bu politika 20 Ağustos 2010 tarihi itibariyle geçerlidir.

Neleri topluyoruz:

 1. Ad ve iş unvanı.
 2. E-posta adresi dahil olmak üzere iletişim bilgileri.
 3. Posta kodu, tercihler ve ilgi alanları gibi demografik bilgiler.
 4. Müşteri anketleri ve/veya teklifleriyle ilgili diğer bilgiler.

Topladığımız bilgilerle ne yapıyoruz:

Bu bilgileri, ihtiyaçlarınızı anlamak ve size daha iyi bir hizmet sunmak için ve özellikle de aşağıdaki nedenlerle istiyoruz:

 1. Dahili kayıt tutma.
 2. Bu bilgileri, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanabiliriz.
 3. Vermiş olduğunuz e-posta adresini kullanarak periyodik olarak yeni ürünlerimiz, özel teklifler veya ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz diğer bilgilerle ilgili tanıtım e-postaları gönderebiliriz.
 4. Zaman zaman, bilgilerinizi pazar araştırması amaçlarıyla size ulaşmak için de kullanabiliriz. Size e-posta, telefon, faks veya posta yoluyla ulaşabiliriz. Bilgileri, web sitesini ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kullanabiliriz.

2) Güvenlik

Bilgilerinizin güvende olduğunu sağlamaya büyük önem veriyoruz. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek için, çevrimiçi topladığımız bilgileri korumak ve güvence altına almak için uygun fiziksel, elektronik ve idari usuller uygulamaya koyduk.

3) Tanımlama bilgilerini nasıl kullanıyoruz

Tanımlama bilgisi; bilgisayarınızın sabit sürücüsüne yerleştirilmek üzere izin isteyen küçük bir dosyadır. Kabul etmenizin ardından, dosya eklenir ve tanımlama bilgisi, web trafiğinin analiz edilmesine yardımcı olur veya belirli bir siteyi ziyaret ettiğinizde sizi haberdar eder. Tanımlama bilgileri, bir birey olarak web uygulamalarının size yanıt vermesine izin verir. Web uygulaması, tercihlerinizle ilgili bilgiler toplayarak ve hatırlayarak işlemlerini sizin ihtiyaçlarınıza, beğendiklerinize ve beğenmediklerinize göre uyarlayabilir.

Hangi sayfaların kullanılmakta olduğunu belirlemek için trafik günlüğü tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu, web sayfası trafiğiyle ilgili verileri analiz etmemize ve web sitemizi müşteri ihtiyaçlarına uyarlamak üzere geliştirmemize yardımcı olur. Bu bilgileri yalnızca istatistiksel analiz amaçlarıyla kullanıyoruz, veriler daha sonra sistemden kaldırılıyor.

Genel olarak, tanımlama bilgileri, hangi sayfaları faydalı bulduğunuzu, hangilerini faydalı bulmadığınızı izlememizi mümkün kılarak size daha iyi bir web sitesi sunmamıza yardımcı oluyor. Bir tanımlama bilgisi bize hiçbir şekilde bizimle paylaşmayı tercih ettiğiniz veriler dışında bilgisayarınıza veya sizinle ilgili bilgilere erişim vermez.

Tanımlama bilgilerini kabul etmeyi veya reddetmeyi seçebilirsiniz. Çoğu web tarayıcısı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder, ancak genelde, tarayıcı ayarlarınızı tercih ederseniz tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Bu, web sitesinden tam olarak yararlanmanızı önleyebilir.

4) Diğer web sitelerine bağlantılar

Web sitemiz, ilgi alanlarına benzer diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bununla birlikte, sitemizden ayrılmak için bu bağlantıları kullandığınızda, diğer web sitesi üzerinde hiçbir denetimimiz olmadığını dikkate almanız gerekir. Dolayısıyla, bu sitelerin ziyaret edilmesi ve bu siteler bu gizlilik beyanıyla yönetilmediğinden, vermiş olduğunuz bilgilerin korunmasından ve gizliliğinden sorumlu olamayız. Dikkatli olmalı ve söz konusu web sitesi için geçerli olan gizlilik beyanına bakmalısınız.

Kişisel bilgilerinizin denetlenmesi:

Kişisel bilgilerinizin toplanmasını veya kullanılmasını aşağıdaki yollarla kısıtlamayı tercih edebilirsiniz:

 1. Web sitesinde sizden bir form doldurmanız istendiğinde, bilgilerin doğrudan pazarlama amaçlarıyla kimse tarafından kullanılmasını istemediğinizi belirtmek üzere tıklayabileceğiniz kutuyu arayın
 2. Kişisel bilgilerinizi doğrudan pazarlama amaçlarıyla kullanmamızı önceden kabul ettiyseniz, bize yazarak veya verkauf@roeder-hts.de adresinden e-posta göndererek kararınızı her an değiştirebilirsiniz.
 3. İzniniz olmadan veya kanunlar gerekli kılmadıkça, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara satmayacağız, dağıtmayacağız veya kiralamayacağız. İstediğinizi bize belirtmeniz durumunda, kişisel bilgilerinizi, ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz üçüncü taraflarla ilgili olarak size tanıtım bilgileri göndermek üzere kullanabiliriz.

Sizinle ilgili olarak tuttuğumuz herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen en kısa sürede yukarıda belirtilen adresten bize yazın veya e-posta gönderin. Yanlış olduğu ortaya çıkan bilgileri hemen düzelteceğiz.

5) Web sitesi kullanımının koşul ve şartları

Web sitemize hoş geldiniz. Bu web sitesine göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, gizlilik politikamızla birlikte bu web sitesiyle bağlantılı olarak RÖDER HTS HÖCKER GmbH’nin sizinle ilişkisini yöneten aşağıdaki kullanım koşul ve şartlarına uymayı ve bunlarla bağlı olmayı kabul etmiş oluyorsunuz.

RÖDER HTS HÖCKER GmbH terimi veya ‘bizi’ veya ‘biz’, kanuni merkezi Hinter der Schlagmühle 1, Kefenrod, Germany, D-63699 adresi olan web sitesinin sahibini ifade eder. ‘Siz’ terimi, web sitemizi kullananları veya görüntüleyenleri ifade eder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

1.1 Bu web sitesinin sayfalarının içeriği yalnızca genel bilgi ve kullanımınız içindir. Haber verilmeksizin değişikliğe tabidir. Ne biz ne de üçüncü taraflar bu web sitesinde bulunan veya sunulan bilgilerin ve materyallerin herhangi belirli bir amaca yönelik olarak doğruluğu, güncelliği, ifası, eksiksizliği veya uygunluğuna ilişkin bir garanti veya teminat veririz. Bu bilgilerin ve materyallerin yanlışlar veya hatalar içerebileceğini kabul ediyorsunuz ve kanunların izin verdiği tam ölçüde bu yanlışlar veya hatalara ilişkin sorumluluğu açıkça hariç tutarız.

1.2 Bu web sitesindeki bilgileri veya materyalleri kullanımınızın riski size aittir, bu konuda yükümlü olmayacağız. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan ürünlerin, hizmetlerin veya bilgilerin kendi ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuz olacaktır.

1.3 Bu web sitesi, bizim sahip olduğumuz veya bize lisanslı olan materyaller içerir. Bu materyaller tasarım, yerleşim planı, görünüm, görüntü ve grafiği içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. Bu koşul ve şartların bir parçasını oluşturan telif hakkı bildirimine uygun olarak yapılanlar dışında çoğaltma yasaktır.

1.4 Bu web sitesinde çoğaltılan, operatörün malı olmayan veya operatöre lisanslı olmayan tüm ticari markalar web sitesinde kabul edilir.

1.5 Bu web sitesinin yetkisiz kullanımı, bir tazminat talebine yol açabilir ve/veya cezai bir suç olabilir.

1.6 Bu web sitesi zaman zaman diğer web sitelerine bağlantılar da içerebilir. Bu bağlantılar, daha fazla bilgi sağlamak üzere size kolaylık sağlamak için sunulur. Web site(ler)ini doğruladığımızı ifade etmez. Bağlantılı web site(ler)inin içeriğinden sorumlu değiliz.

1.7 RÖDER HTS HÖCKER GmbH’nin önceden yazılı izni olmaksızın bir başka web sitesinden veya belgeden bu web sitesine bir bağlantı oluşturamazsınız.

1.8 Bu web sitesini kullanımınız ve bu web sitesinin kullanımından doğan bir anlaşmazlık Almanya kanunlarına tabidir.