Roder HTS Structures

Endüstriyel Çadırlar – KİRALAMA VE SATIŞ

RÖDER HTS HÖCKER hem geçici yapı ile kalicı çözüm kullanım için geçici depoları ve geçici binaların tasarım, tedarik ve montajında liderdir.

Hem uzun süreli kira hem de global esasa dayalı olarak anında satın alma için mevcut olan yenilikçi modüler geçici yapı serimiz müşterilere çok sayıda endüstriyel ve uzman uygulama için uyumlu anında kapalı alan çözümleri sunar. Aşağıdakileri içerir: genel geçici ambar depo, lojistik ve dağıtım tesisleri, iyileştirme ilaveleri, perakende ticaret katları, galeriler, havacılık, limanlar, askeri ve boş zaman tesisleri.

Ticari ve Endüstriyel yapılar, geleneksel inşaat yöntemleriyle karşılaştırıldığında rakipsiz kalite, çok yönlülük ve paranın karşılığını sunar.  Geleneksel yapım yöntemleriyle karşılaştırıldığında en az rahatsızlık verilerek ve benzersiz yapım hızıyla monte edilebilir, genişletilebilir, parçalara ayrılabilir veya taşınabilirler.

Standart yapılar, 3,20, 4,20 m, 5,20 m ve 6,20 m standart saçak yükseklikleri üzerinde 5,00 m, 7,50 m, 10,00 m, 12,50 m, 15,00 m, 17,50 m, 20,0 m, 25,00 m, 25,00 m ve 30,00 m serbest açıklık genişliklerinde sunulur (diğer genişlikler ve saçak yükseklikleri istek üzerine mevcuttur). Binalar hem yalıtımsız hem de yalıtımlı versiyonlarda sunulur, bir dizi isteğe bağlı aksesuar bileşeni de mevcuttur.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyması durumunda deneyimli montaj ve proje yönetimi kaynakları sunmamız, çok kapsamlı yapı çok yönlü tamamlar. Tek bir montaj teknisyeninin sağlanmasından lider yüklenici olarak hareket eden komple proje yönetim hizmetinin sunulmasına kadar, deneyimli inşaat personelimiz tam memnuniyet ve en üst düzey proje başarısı sağlamak üzere proje boyunca ekibinizle birlikte çalışacaktır.

Bir sonraki projenizi görüşmek için bugün RÖDER HTS HÖCKER ile bağlantıya geçin.