Roder HTS Structures

Branda – Yedekbranda – SATIŞ

evetse, uzaklarda aramayın.  RÖDER HTS HÖCKER çoğu başlıca serbest açıklıklı yapı sistemi için tahmin edebileceğinizden çok daha az bir maliyetle yenileme örtüleri temin ediyor!

RÖDER HTS HÖCKER üstün kumaş örtüleri en son Bilgisayarlı Denetimli Kesme, yüksek frekanslı kaynak, ısıyla mühürleme ve bitirme ekipmanı kullanılarak imal edilir. Teknolojik olarak gelişmiş imalat yöntemleri kullanarak, önceden tasarlanmış örtülerimizin minimal artı/eksi toleranslarla üretilmesini ve bitirilmesini sağlıyor, böylece her zaman mükemmel uyum ve bitiş sunuyoruz.

Yüksek kaliteli örtülerimiz yalnızca gelişmiş yüksek kaliteli, alçak fitilli, mantar önleyen çok parlak beyaz, PVC kaplı kumaşlar ve nem itici keder kullanılarak üretilmektedir.  Üstün malzemelerin seçilmesi ve kullanılması, geçici yapı inşaatlarında en yüksek kalite, güvenilirlik ve dayanıklılık seviyelerinin elde edilmesini sağlar. Örtülerimiz, yalnızca kaliteli tasarlanmış bir üründen bekleyebileceğiniz optimum performansı ve uzun kullanım ömrünü sunar.

Örtülerimizde kullanılan tüm PVC kaplı kumaşlar Avrupa Topluluğu kökenlidir, bu da seçilen kumaşların DIN 4102, B1, M2 dahil olmak üzere sektör standartlarına uygun olarak tamamen ateşe dayanıklı oldukları anlamına gelir (NB: kumaşlar çoğu tanınmış uluslararası ateşe dayanıklı standartlara da uygundur).

Daha fazla ürün ve fiyat bilgisi için bugün RÖDER HTS HÖCKER ile bağlantıya geçin.